Як перетворити свої шкідливі звички на достоїнства
Керівники часто звільняють співробітників зі словами «Ви нам не підходите», «Ви не справляєтеся з обов'язками», «Сподіваємося, Вам вдасться знайти більш підходяще для Вас місце…»,«Ви не відповідаєте нашим вимогам…»... Безумовно, ці слова завжди дуже неприємно чути, але можливо, варто поставитися до звільнення легше та отримати з нього максимум користі? Поміркуйте, за що Вас звільнили? Можливо, в іншому місці Ваші недоліки та шкідливі звички гідно оцінять.
«Ви занадто багато розмовляєте!»
На попередньому місці роботи Ваше спілкування з колегами постійно припиняли словами «Досить розмовляти, займися вже справою». Вони не розуміють, якого фахівця втратили... Говіркі люди високо цінуються в багатьох компаніях. Ось кілька прикладів робіт, де Ви могли б з успіхом використовувати свій «довгий язик»:
Телефонний консультант. Багатьом компаніям потрібні телефонні оператори-консультанти. До кола ваших обов'язків будуть входити постійні консультації клієнтів по телефону. Чи треба говорити, що розмовляти Вам доведеться без упину.
Менеджер з продажів. Для того щоб умовити клієнта здійснити операцію, дведеться чимало попрацювати, проте й можливостей потренуватися в дотепності буде достатньо.
Психолог. Головна місія психолога - допомагати людям розібратися в собі, позбутися страхів, настирливих ідей і комплексів. Довгі задушевні розмови гарантовані.
Екскурсовод. Часто туристам недостатньо оглядової екскурсії, вони ставлять багато запитань, на які доводиться відповідати розгорнуто, пояснюючи деталі та роз'ясняючи незрозумілі людям моменти й слова. Зрозуміло, говірливість тут цінується, як ніде, високо.
«Скільки можна спізнюватися!»
«Ранок» і «Ви» - поняття несумісні? Вранці Вам хочеться спати, день іде на розкачку, проте ввечері у Вас пробуджується бажання жити та творити? Але Ваш начальник цього не цінував, і на роботі Ви раз у раз одержували догани за запізнення. Не проблема, для сов завжди знайдеться гідна робота.
Охоронець. Погані хлопці роблять свої брудні справи в темний час доби. А Ви саме здатні зупинити та затримати їх? Відмінно, така робота до того ж добре оплачується.
Диспетчер. Служби швидкої допомоги, лікарні, пожежні служби, міліція та служби виклику таксі, а також аеропорти - всі ці організації з радістю приймуть на роботу людину, яка хоче й може працювати вночі.
«Сядь і працюй!»
Ви гіперактивні й не можете всидіти на місці жодної хвилини. Є безліч професій, де Ваша непосидючість сподобається начальству.
Листоноша або Кур'єр. Доносити до одержувачів листи та посилки потрібно швидко, без зволікань, - Вашу мобільність обов'язково оцінять.
Пожежний. Виконувати роботу стрімко, чітко, в умовах стресу приймати єдино вірні рішення - заняття не з легких, проте сидіти на місці точно не доведеться.
Двірник. Прибирати сміття і підмітати двори можливо й не престижно, проте для здоров'я корисно. Робота на свіжому повітрі позбавить від безсоння та депресій.
«Будьте активнішим, можливо, досить соромитися?»
Ви некомфортно почуваєте себе при розмові з босом, не любите корпоративні тусовки та порожню балаканину з колегами. Крім того, Вам складно приймати рішення й видавати геніальні ідеї на загальних нарадах. Скромність - не порок, і для Вас обов'язково знайдеться гідне робоче місце:
Лаборант у медичній лабораторії. Спокійне робоче місце, ніякого психологічного тиску ззовні, і водночас Ваша робота буде приносити величезну користь людям, які потребують медичної допомоги.
Бібліотекар. Якщо Вам подобається допомагати людям, сприяти розвитку націй і навчанню студентів, Ви можете влаштуватися на роботу в бібліотеку. Багато розмовляти тут точно не доведеться.
Тож замість того, щоб позбуватися шкідливих звичок і підлаштовуватися під офісні закони, можливо, варто пошукати краще місце?
Роздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
14131
11516
135
26
150
25
135
9
153
14
161
13
142
26
159
11
150
35
128
1
143
20
155
25
142
12
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Чернівцях та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 22600 грн.
Jobs.cv.ua
- 8209 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...