Полоскотати нерви й заробити: 5 найкращих способів для інвестування криптовалют
Біткоін має найбільшу ціну з-поміж інших криптовалют, однак таке інвестування несе вищі ризики.
Чиказький університет у червні провів опитування 1004 дорослих американців, яке показало, що 1 з 10 інвестував у криптовалюту протягом останнього року. Інтерес до криптовалюти демонструють і українці. Так, згідно з даними платіжної платформи Triple A, Україна посіла перше місце з-поміж країн, які у 2020-му володіли найбільшою кількістю криптовалюти на душу населення – 12,73%. Зокрема, в країні нарахували більше 5,5 млн власників цифрових активів. Попри те, що ряд експертів називають такий інвестиційний інструмент булькою, є чимало тих, хто готовий йти на ризик. Особливо, зважаючи на спокусу кратного примноження вкладу. Ми зібрали 5 найкращих криптовалют для інвестування.
Біткоін (BTC)
Ринкова капіталізація: $1,175 трлн
Біткоін існує найдовше з усіх криптовалют. Серед інших він абсолютний лідер за ринковою капіталізацією та ціною. Так, за даними coinmarketcap, 26 жовтня біткоін коштує $62,4 тис. Вартість криптовалюти трохи просіла після досягнення 20 жовтня нового рекорду, перетнувши позначку в $66 тис.
Популярність біткоіна зростає на фоні того, що все більше компаній приймають його у якості платіжного засобу. Наприклад, Visa здійснює операції з цією цифровою валютою, великі банки також починають пропонувати транзакції з біткоінами.
Разом з тим не варто забувати й про волатильність біткоіна, що може принести інвесторам чималі втрати. Приміром, 19 травня всього за добу він “просів” на 30% до $30 тис. Це зокрема було пов’язане із заявами Ілона Маска про те, що його компанія Tesla припиняє продаж автомобілей за біткоін, оскільки його видобуток шкодить довкіллю.
Ethereum (ETH)
Ринкова капіталізація: $496 млрд
На відміну від біткоіна, Ethereum (ефіріум, “ефір”) – це не тільки криптовалюта. Це також мережа, яка дозволяє розробникам створювати свою криптовалюту. Друга за величиною криптовалюта після біткоіна за ринковою капіталізацією, за даними coinmarketcap, коштує $4,23 тис.
Ethereum, створена програмістом Віталіком Бутеріним, використовується для децентралізованого фінансування, виробництва та обміну невзаємозамінних токенів (NFT) та багатьох початкових пропозицій монет (ICO).
Binance Coin (BNB)
Ринкова капіталізація: $80,9 млрд
Binance Coin — це криптовалюта, яку можна використовувати для торгівлі та сплати комісій на біржі криптовалют Binance. Binance Coin зарекомендувала себе як один із найстабільніших варіантів інвестицій, що створює менші ризики. З початку року ціна зросла з майже $38 і сягнула піку в $676 у травні. Зараз Binance Coin коштує $488.
Користувачі Binance Coin отримують знижку на комісію за транзакції на біржі Binance в якості заохочення. Альткоін також можна обмінювати на інші криптовалюти, такі як Bitcoin, Ethereum, Litecoin тощо.
Cardano (ADA)
Ринкова капіталізація: $72 млрд
Cardano позиціонує себе «зеленою криптовалютою». Її засновник Чарльз Хоскінсон підрахував, що вся система Cardano використовує всього шість гігават-годин енергії на рік. Тож коли в середині травня Ілон Маск зробив заяву про відмову від біткоіна, вартість Cardano підскочила з $1,55 (12.05) до $2,3 (16.5).
Монета працює у власній мережі блокчейнів Cardano. На відміну від біткоіна, Cardano дозволяє приватним розробникам створювати складні смарт-контракти на своєму блокчейні. Оскільки для того, завершити транзакцію з Cardano, потрібно порівняно менше енергії, то операції відбуваються дешевше й швидше (Cardano може обробляти до 257 транзакцій у секунду).
Tether
Ринкова капіталізація: $69,7 млрд
Tether, раніше відомий як Realcoin, був запущений у 2014 році. Це криптовалюта на основі блокчейну, криптомонети якої забезпечені рівною сумою звичайних фіатних валют, що зберігаються на певному банківському рахунку. В компанії Tether Limited, що випустила токен, стверджують, що вартість Tether на 20% забезпечується запасами доларів США, що зберігаються на її банківських рахунках. Таким чином, це стабільна криптовалюта (стейблкоін), що тяжіє до фіксованої ціни: вона тримається біля відмітки в $1. На Tether варто звернути увагу інвесторам, які бажають уникнути надзвичайної мінливості ринку.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
14138
11516
135
26
150
25
135
9
153
14
161
13
142
26
159
11
150
35
128
1
143
20
155
25
142
12
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Чернівцях та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 26643 грн.
Jobs.cv.ua
- 8209 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...