Мова тіла: 7 порад, які допоможуть тобі отримати роботу
Нарешті ти отримав запрошення на співбесіду. Але наскільки ти готовий проявити себе з найбільш привабливої та позитивної сторони? Мова нашого тіла та жести відіграють величезну роль у тому, як нас сприймають. Ні для кого вже не новина, що «схрещені на грудях руки» та «сутулість» несприятливо впливатимуть на твій образ. Проте, як щодо менш очевидних ознак хвилювання?
Застосувавши невеличкі зміни у своїй поведінці, ти зможеш збільшити свої шанси на отримання бажаної роботи:
- Про що говорять рухи твоїх рук? Поправляючи краватку або волосся, граючись сумкою або тримаючи в руках склянку з водою довше, ніж це потрібно? всі ці ознаки виявляють твоє напруження та хвилювання. Переконайся, що твої долоні повернуті вгору у підтвердження твоєї відкритості та відвертості твоїх слів. Не забувай, що міцне рукостискання? один з найшвидших способів завоювати довіру та встановити зв'язок.
- Виглядай так, наче ти не нервуєш: налагодити зоровий контакт? завдання не з легких, але хитрість в тому, щоб спробувати розслабитись та почути співбесідника.
Фокусуючись на 100 % на тому, що говорить інтерв’юер, ти природно та невимушено слідкуватимеш за його поглядом, виявляючи інтерес та уважність. - Будь уважним: коли ти нахиляєшся до співбесідника для того, щоб почути про що він говорить? це свідчення твого інтересу та уважності до слів співбесідника.
- Не поспішай з відповідями: уважно подумай, перед тим як відповідати на кожне запитання. Зроби паузу та сконцентруйся, якщо тобі потрібен час, щоб сформулювати думку. Контролюй те, що ти говориш, щоб не плутатись у своїх словах.
- Обери приклад для наслідування: хто з відомих особистостей на твою думку виглядає найбільш впевнено, виступаючи перед аудиторією? Уважно подивись їх інтерв’ю, слідкуючи за мовою тіла та жестами. Впевнена посмішка? це завжди ключ до успіху в спілкуванні.
- Одягайся так, наче це твій перший робочий день: перед співбесідою дізнайся про дрес-код компанії та постарайся слідувати йому. Одягнувшись занадто святково, ти менше ризикуєш справити хибне враження. В той час нехтування охайністю може відіграти негативну роль у тому, як тебе сприйматимуть.
- Налаштуйся на успіх: потренуй своє представлення перед дзеркалом. Будь готовий відповісти на запитання «Як ти бачиш своє місце в компанії?». Така імітація допоможе тобі побачити над чим ще варто попрацювати: які жести підсилять твої слова, та чого варто уникати.
Навіть якщо тобі важко втримати в пам’яті всі ці поради, пам’ятай про головне:
Намагайся відображати пози та позитивні жести свого інтерв’юера. Якщо тобі посміхаються, посміхайся у відповідь. Разом з тим, правильне використання жестів під час співбесіди не забезпечить тобі роботу мрії, проте, безперечно допоможе підсилити образ впевненого та професійного молодого спеціаліста.
http://www.nestle.ua/
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
14138
11516
135
26
150
25
135
9
153
14
161
13
142
26
159
11
150
35
128
1
143
20
155
25
142
12
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Чернівцях та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 26643 грн.
Jobs.cv.ua
- 8209 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...