Чому не знаходять роботу?

Вікторія Бабан, 30 років, керівник відділу працевлаштування агенції "Голденстаф":

— Люди не можуть знайти роботу, бо хочуть зарплату, яка не відповідає можливостям ринку. Наприклад, бухгалтер у резюме пише 10 тисяч гривень. А компанії готові платити 6–7 тисяч. Також не люблять тих, хто часто змінює роботу. Тому в резюме треба вказувати причину звільнення. Можливо, закінчився проект чи компанія закрилась.

Олена Яковлєва, 35 років, директор агенції "Аффініті":

— Часто роботодавці пропонують зарплату, що не відповідає реаліям ринку. Або пишуть: "Шукаємо відповідальну людину, яка має два роки досвіду роботи". При цьому обирають кандидатів за зростом і вагою. Багато проблемних вакансій там, де ринок праці дуже вузький. Тут треба або навчати людей без досвіду роботи, або переманювати з інших компаній. Так часто буває серед інженерів і програмістів.

Найчастіше довго роботу шукають через лінощі. Не передзвонюють, а чекають, доки їм зателефонують. Треба бути активними. Часто переоцінюють свої здібності. Роботодавцям не подобається, коли людина розповідає погане про попереднє місце роботи.

Олександр Костина, 35 років, провідний фахівець компанії "Нью рекрутинг груп":

— Людям бракує гнучкості. Зараз роботодавці хочуть заощадити й суміщають дві посади. Наприклад, менеджерам пропонують контролювати документацію, відстежувати якість продукції, допомагати колегам, які не справляються. А люди не готові працювати більше, ніж звикли.


http://gazeta.ua/

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад