Перспективні індустрії для успішної кар'єри
Коли справа доходить до питання побудови успішної кар'єри, вирішальними стають актуальні тенденції ринку праці. Якщо ви приєднаєтеся до нової галузі, що розвивається швидкими темпами, побачите різницю між рутинною технічною роботою та успішною кар'єрою, пише Business Insider.
Наступні галузі мають ідеальні умови для переходу з вашої ніші в мейнстрім: зростаючий попит, необмежені ринки, прибуткові компанії та приплив інвестицій.
EdTech – Освітньо-технічна індустрія
Освітньо-технічна індустрія (The Educational-Technology Industry) включає величезний спектр пропозицій – від програм дистанційного навчання для дорослих до онлайн-ігор і додатків, які вчать читати, рахувати і розвивати навички у дітей. А також інші рішення для автоматизації навчання, управління даними учнів та комунікації з ними.
Сотні компаній вже отримують прибуток у цій області, переконує віце-президент і керуюча Education Technology Industry Network (ETIN) в Асоціації програмного забезпечення та інформаційної індустрії Карен Біллінгс. За прогнозами, ця галузь зросте на 3-5% цього року, зазначила вона.
Сьогодні освіта відстає від розвитку технологій, а багато людей хочуть йти в ногу з часом і розвиватися. За даними досліджень, компанії освітньо-технічної індустрії заробили рекордні 1,87 млрд. доларів у 2014 році, а в 2015 році очікується 2 млрд. доларів. Як відзначають аналітики, фінансування технічної освіти в найближчі роки буде тільки збільшуватися.
"Компанії освітньо-технічної індустрії все більше потребують розробників програмного забезпечення і мобільних додатків для задоволення потреб зростаючої кількості учнів. Також вони шукають дизайнерів, письменників і професіоналів технічної підтримки, які захоплені своєю справою", – каже Карен Біллінгс.
Якщо ви хочете створити освітню гру або додаток у свій вільний час, можете звернутися в офіси з управління освітніми технологіями, які є путівником для незалежних розробників. До того ж у них є програми співпраці між підприємцями, розробниками, педагогами, спонсорами та студентами.
mHealth – Мобільна охорона здоров'я
Постачальники мобільної охорони здоров'я пропонують ведення хронічних захворювань, послуги швидкої медичної допомоги та діагностичні послуги за допомогою мобільних додатків і пристроїв. Світовий ринок мобільної охорони здоров'я був оцінений у 1,95 млрд. доларів у 2012 році, і досягне 49,12 млрд. доларів до 2020 року, згідно з прогнозом компанії Grand View Research.
Глобальні системи охорони здоров'я шукають способи ефективного управління витратами, предмети одягу, додатки для смартфонів і відео консультацій, які будуть маловитратними.
Компанії Apple, AT&T, Qualcomm і Honeywell є досвідченими гравцями у цій галузі, які залучають стартапи та фінансування.
У цій області можуть проявити себе розробники мобільних додатків, експерти з безпеки мобільних даних, інженери, аналітики даних, розробники веб-додатків і дизайнери.
Food E-commerce – Електронна комерція в галузі продуктів харчування
Для прикладу американські споживачі витрачають близько 600 млрд. доларів на продукти харчування та напої, і менше 1% припадає на покупки в Інтернеті. Це може змінитися: у період між 2013 і 2018 роками онлайн-продажі зростуть приблизно до 21,1%, досягнувши 18 млрд. доларів.
Ця індустрія виходить за рамки звичайної доставки додому продуктів харчування, пропонуючи доставку екологічно чистих продуктів харчування просто з ферми, а також готових страв. Крім того, за допомогою мобільних пристроїв це можливо зробити людям, які перебувають у готелі, лікарні або інших місцях.
Окрім веб-дизайнерів, розробників і творців мобільних додатків, фірми у цій сфері шукають менеджерів електронної комерції та фахівців у галузі поставок.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
14138
11516
135
26
150
25
135
9
153
14
161
13
142
26
159
11
150
35
128
1
143
20
155
25
142
12
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Чернівцях та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 26643 грн.
Jobs.cv.ua
- 8209 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...