Як влаштуватися на роботу в компанію мрії?

Хочете працювати в компанії своєї мрії? Це цілком здійсненно, за умови, що ви цього заслуговуєте, пише Cossa.ru. Якщо ви аккаунт-менеджер або проджект-менеджер і мрієте працювати в модному стартапі, перед тим, як відправляти своє резюме на work@dreamcompany.com, переконайтеся, що у вас є потрібна інформація, навички та кмітливість.

Інформація. Дізнайтеся про головні напрямки роботи компанії, про її управлінську структуру, про процес найму. З'ясуйте, які цінності притаманні компанії і чи збігаються вони з вашими. Нерідко кандидати мають лише поверхове уявлення про процеси, що протікають в компанії, про цілі її роботи. Прозріння настає запізно, вже на співбесіді. У підсумку всі зусилля виявляються марними.
Якщо раніше ви були співробітником мережевого агентства і зараз пробуєте отримати роботу в стартапі, шансів, що вас візьмуть, мало. В агентстві робота спрямована на отримання максимального прибутку, там цінують співробітників з підприємницькими навичками. Для стартапу пріоритетні максимальна налагодження функціоналу, а терміни та витрати на проект плаваючі.
Кандидат буде розповідати про роботу в продакшені або менеджменті, для компанії ж у даній ситуації головне не прибуток, а користувач. Роботодавець вирішить, що кандидат не розібрався в предметній області. Дізнайтеся про людей, що працюють в компаніях, з'ясуйте, як відбувається процес найму і хто вирішує, чи запрошувати вас на співбесіду. Знайти цікаву для вас інформацію про майбутніх колег можна в соціальних мережах або через знайомих, що працюють в компанії.

Навички. Перечитуючи своє резюме, озирніться на свій професійний шлях і видаліть все зайве. Якщо проект викликає сумніви, краще про нього не згадувати. Доповніть резюме релевантним досвідом. Подумайте, які з ваших навичок та інтересів будуть корисні в компанії. Напишіть супровідного листа - його читають у першу чергу, по ньому формується 80% думки про кандидата. Складіть і виконайте гідне тестове завдання, щоб показати керівнику, що ви знаєте індустрію, процес, яким будете управляти. Переконайтеся, що в резюме немає помилок або неточностей. Якщо ви добре володієте інформацією, ви зможете виділити ті якості та навички, які додадуть вам балів в очах роботодавця.

Кмітливість. Оцініть себе, проаналізуйте ринок і визначте, скільки ви варті. Поставте собі професійні цілі на період хоча б на два роки. Складіть план дій. Уявіть себе на місці роботодавця і поставте собі три питання:
1. Скільки я можу платити йому сьогодні?
2. Скільки я можу платити йому через рік?
3. Що він повинен зробити, щоб я підвищив йому зарплату?
Відповіді допоможуть вам зрозуміти ваші можливості та ваші довгострокові професійні цілі.

cossa.ru

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад