Шість нелогічних бізнес-уроків, які завжди працюють
Деякі з найуспішніших бізнес-стратегій на перший погляд абсолютно позбавлені сенсу. Проте, як показує практика, вони працюють! Причому завжди і для усіх. Треба тільки зважитися дати цим рекомендаціям шанс. Незважаючи на досвідченість і розвиненість мислення, яку придбали бізнесмени за останні десятиліття, існує декілька непідвладних часу бізнес-уроків, які кидають виклик логіці.
На перший погляд усі вони нелогічні та неправильні, але іноді ірраціональний підхід – це саме те, від чого залежить успіх усього підприємства. І якщо ви уважніше поглянете на ці поради, вам стане зрозуміло, що там, де немає сенсу, його часом значно більше, ніж у найраціональнішому підході.
1. Чим менше ви працюєте і чим більше спите – тим більше встигнете зробити за день
Може здаватися, що трудоголізм – кращий спосіб устигати більше щодня. Але ось що нам відомо про наш мозок: сон забезпечує емоційну енергію – нашу креативність. Насправді ви можете зробити більше за менший час, якщо нормально спатимете. Обсяги варіюються для кожного з нас, але прийнято вважати, що людині необхідно спати від 6 до 8 годин на добу. За цей час імунна система встигає повністю очистити вашу «резервну пам'ять», а організм – підготуватися до завдань нового дня.
На замітку: Подрімайте 15 хвилин, перш ніж з головою зануритися в стресове заняття або зустріч.
2. Пробачення отримати легше, ніж дозвіл
Замість того, щоб просуватися вгору по інстанціях, домагаючись дозволу керівництва, іноді краще відразу починати діяти. Тому що поки ви цей дозвіл отримаєте, момент вже може бути упущений. Тим, хто стоїть вище від вас, завжди простіше дати вам ще один шанс, ніж дозволити затівати щось, пов'язане з ризиками. Ви повинні довіритися своєму чуттю, щоб домогтися результатів, які, на вашу думку, мають первинне значення.
На замітку: Будьте щирими у вибаченнях і поясненнях ваших намірів, якщо усе піде не так.
3. Результат залежить від місця, в якому ви працюєте
Місце розташування має значення. Ваша креативність і натхнення тісно зав'язані з місцем, де ви проводите час, працюючи над своїми досягненнями. Тому потратьте декілька годин або навіть днів, щоб перетворити свій офіс на такий простір, у якому ви б почувалися комфортно і безпечно.
До речі, сидіти за комп'ютером більше, ніж 5 годин в день шкідливо. Це знижує активність мозку і позитивний настрій. Встаньте. Оберніться. Подурійте.
На замітку: Подумайте про придбання столу, за яким можна працювати стоячи. До речі, люди рідше тинятимуться навколо вас, якщо їм ніде буде сісти.
4. Чим менше людей в команді, тим більша у неї продуктивність
У якийсь момент ви розумієте, що чим більше людей берете на роботу, тим менше завдань вони виконують. Додаткові перешкоди при спілкуванні знижують швидкість роботи. Замість того, щоб виконувати якісь завдання, ви, виявляється, «базікаєте» про те, що їх треба виконувати. Тобто, краще формувати команду з меншої кількості компетентніших і вузькопрофільованих працівників. Досить «кидати» більше співробітників на вирішення проблеми – наймайте людей, які отримують від процесу таке ж задоволення, як і ви.
На замітку: Найміть двох. Платіть їм як трьом. Нехай працюють за чотирьох.
5. Якщо ви розумний, це ще не означає, що у вас така вже й велика перевага
Якщо ви не закінчений ідіот, то досить кмітливі, щоб бути реально успішним. Так ми думаємо. Але бути генієм – ще не запорука успіху. Пам'ятайте, великі інноваційні прориви здійснювалися людьми, які уперто намагалися реалізовувати проекти, провальні на думку їх «розумніших» колег. При достатній кількості пристрасті та персональної мотивації середній інтелект може побити генія – принаймні, коли це стосується бізнесу.
На замітку: Ніколи не припиняйте вчитися. Але ще не припиняйте пробувати робити те, що вам здається важливим.
6. Краще робити щось неправильно, ніж не робити нічого
Річ не у тому, що коли ви чимось займаєтеся, це може привести вас до провалу. Річ у тому, що ви взагалі нічого не робите або робите недостатньо швидко. Зрозуміло, простіше щось трохи змінювати у своїх проектах, щоб у разі чого повернутися на правильний курс. І складніше робити щось абсолютно нове. Тому якщо вже ви ступили на цей тернистий шлях, то найскладніше для вас вже позаду. Найважча частина будь-якого завдання – це зрозуміти, з чого розпочати. І якщо у вас вже увійшло до звички «просто почати» робити щось нове, ви розцінюватимете свої дії як експеримент, і тому не боятиметеся тимчасових невдач.
На замітку: Примушуйте себе бути активним щодня. Навіть якщо вам цього не хочеться.
Ви можете думати, що успіх прийде до вас, якщо ви міркуватимете логічно. Але іноді стратегії та принципи, які реально породжують успіх, просто виходять за рамки вашої фантазії! Відверто кажучи, одного разу ви, можливо, самі захочете відректися від логіки.
І це може бути кращим рішенням для вашого бізнесу, яке ви коли-небудь приймали.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
14138
11516
135
26
150
25
135
9
153
14
161
13
142
26
159
11
150
35
128
1
143
20
155
25
142
12
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Чернівцях та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 26643 грн.
Jobs.cv.ua
- 8209 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...