Чи легко знову полюбити свою роботу?
Можливо, ви сиділи над однією і тією самою роботою протягом декількох років і відчуваєте себе ніби перегоріли, виснажені, сповнені смутку щоранку робочого дня. Або, можливо, ви втомилися від політики офісу або тривалих поїздок, відряджень.
Незалежно від причини, ви все ж втратили ту іскру, яка полегшувала кожен ваш робочий день. Щоб допомогти Вам, ми запитали психологів-експертів про те, як відновити пристрасть до своєї професії.
1. Зробіть крок назад
Дуже часто день за днем ми настільки занурені в деталях, що втрачаємо загальну картину того, що відбувається навколо нас. «Я працював багато років тому інженером», - говорить один з опитаних експертами. Я насолоджувався обідами з колегами та розпитував про їх власну роботу, що допомогло мені цінувати ті речі, які я раніше випускав з уваги». Така перспектива може допомогти вам зосередитися на позитивних сторонах вашої професії та точно визначити, в чому полягає реальна проблема.
2. Шукайте нові проекти
Якщо проблема в тому, що ви не відчуваєте азарту, виклику на свою адресу, то візьміть на себе ініціативу зі створення якогось нового проекту. Візьміть участь у чомусь в обідню перерву або після роботи. Наприклад, ви могли б приєднатися до команди компанії з футболу, баскетболу тощо. Таким чином, ви будете захоплені новим видом діяльності, який міцно утримає вас в безпосередній близькості від вашого професійного поля діяльності.
3. Просіть про віддачу
Деякі працівники відчувають зростання розчарування, тому що вони наполегливо працюють, але не мають у своєму розпорядженні відповідного ставлення з боку інших колег або начальства. У деяких випадках, ваш бос, може, і поняття не мати, які подвиги ви щодня здійснюєте. Ось чому рекомендується запланувати зустріч та дозволити своєму керівнику дізнатися про ваші досягнення.
4. Встановіть кордони
Коли графік вашої роботи суворо не регламентований, а остання ще й безпосередньо пов'язана з Інтернетом, то годі й дивуватися, що можна легко отримати депресію - адже від вас вимагають бути в зоні досяжності 24/7. Як же тут не вигоріти! Ми рекомендуємо спробувати встановити чіткі часові межі щодо вашого графіка роботи.
5. Виходіть з офісу
Конференції, наради та інші способи розвитку професійних навичок і можливостей можуть допомогти вам отримати свіжі погляди на вашу справу. Участь у конференції здається «неймовірною» та «страхітливою», тому в цьому випадку доведеться спілкуватися з людьми за межами вашої компанії. Але такі заходи також і на певний час витягують вас з вашого звичного осередку, надаючи вам шанс не тільки розважитися в незнайомих умовах, а й удосконалити свої професійні навички.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
14138
11516
135
26
150
25
135
9
153
14
161
13
142
26
159
11
150
35
128
1
143
20
155
25
142
12
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Чернівцях та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 26643 грн.
Jobs.cv.ua
- 8209 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...