Основні причини відмови роботодавця на всіх стадіях розгляду кандидата
Кращий спосіб уникнути помилок - добре підготуватися до співбесіди і знати, які взагалі помилки можливі. Хто попереджений, той озброєний. Один невірний крок може коштувати Вам роботи!
Перед вами список основних помилок шукачів. На більшість з них ви можете легко впливати і виключити, якщо вони мають місце у вас. Вивчайте, виправляйте і отримуйте роботу.
1. Довгий термін пошуку роботи кандидатом - якщо кандидат до цих пір не знайшов роботу, значить щось в ньому не так - такі люди роботодавцеві не потрібні.
2. Жалюгідний зовнішній вигляд - Зморенний вигляд, бігаючий погляд, жовна, насуплені брови, червоні очі, напруга в позі, неохайність, неакуратність, неприємний запах.
3. Людський фактор - Просто не сподобався або дуже хороший-існують люди із середніми здібностями, які бояться брати більш успішних кандидатів, побоюючись за своє місце.
4. Не пройшов перевірочні тести - неправильні або невідповідні відповіді на питання.
5. Відсутність рекомендацій або Погані рекомендації від колишніх роботодавців - якщо людина працювала, то в нього в будь-якому випадку повинні бути рекомендації.
6. Обман в резюме і на співбесіді - більшість кандидатів схильні до завищення своїх заслуг на минулому місці роботи і намагаються представити себе в максимально вигідному світлі.
7. Неусмішливий - песимізм - якщо людина не посміхається, значить у нього якісь проблеми або комплекси. Усміхнений чоловік навпаки вселяє довіру.
8. Невміння висловлюватися - погана дикція, занадто гучний або тихий голос, часте вживання слів-паразитів.
9. Зайва балакучість не по темі - дуже поширена помилка кандидатів. Не варто розповідати рекрутеру про подробиці свого особистого життя, взаємин з чоловіком / дітьми, скаржитися на няню дитини або дитячий сад, або взаємини з сусідами.
10. Відсутність амбіційності та цілеспрямованості - Вузькість інтересів, немає плану кар'єри, чітких цілей і завдань. Вивчіть себе - напевно у вас є якісь плани і мрії.
11. Неможливість працювати понад встановленого графіку з різних причин - в будь-якій компанії і на будь-якій посаді бувають моменти, коли необхідно попрацювати понаднормово.
12. Надмірна концентрація на грошах - це говорить лише про те, що якщо ви знайдете більш високооплачувану роботу, то без проблем підете. Роботодавець не зацікавлений змінювати співробітників як рукавички.
13. Презирливі чи негативні відгуки про попередніх роботодавців - На співбесіді не рекомендується негативно відгукуватися про минуле місці роботи, про колишніх колег та керівника, навіть якщо ви реально постраждали і вашої провини в тому немає.
14. Небажання дивитися в очі співбесідникові - Це говорить або про невпевненість, або про те, що ви хочете щось приховати
15. Невдала сімейне життя - якщо не можете побудувати особисте життя, значить і на роботі буде так само. Тому не варто це згадувати.
Отже, тепер ви знаєте основні причини відмови роботодавців. Природно це далеко не повний список. Але навіть якщо ви приберете більшість з них, ви вже підвищите свої шанси в кілька разів.
Роздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
14138
11516
135
26
150
25
135
9
153
14
161
13
142
26
159
11
150
35
128
1
143
20
155
25
142
12
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Чернівцях та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 26643 грн.
Jobs.cv.ua
- 8209 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...