Роботи не хворіють: нове джерело доходу під час локдауну

Роботи не хворіють: нове джерело доходу під час локдауну

У той же час, необхідність в зниженні чисельності контактів збільшила попит на автоматизацію і дала поштовх розвитку робототехніки. Настав ідеальний час для торгових радників. Поки багато хто сидить вдома на карантині, є можливість освоїти новий вид заробітку, не схильний до кризи - автоматичний трейдинг на фінансових ринках.

Торговий робот ITAPROFIT дозволяє повністю або частково автоматизувати заробіток на біржі. Радник Форекс заснований на алгоритмі, і в цьому полягає його основна перевага. Більшість початківців інвесторів і трейдерів не мають чітко сформульованої стратегії, часто діють інтуїтивно і під впливом емоцій. Алгоритмічний трейдинг усуває психологічний фактор впливу на результати ваших угод.

Мультивалютний робот ITAPROFIT працює в сотні разів швидше за людину. Відповідно, він може генерувати дуже велику кількість ордерів на покупку або продаж фінансових активів. Тому для торгівлі з роботом необхідно встановити термінал Metatrader 5. Це найпопулярніша безкоштовна програма з широким і доступним функціоналом, яку використовують трейдери по всьому світу.

Робот для біржової торгівлі також захищає свого власника від збитків за допомогою ордера стоп-лосс, і допомагає прогнозувати прибути за допомогою команди тейк-профіт. Кожен користувач має можливість спостерігати в особистому кабінеті за результатами роботи ITAPROFIT. Вам необов’язково мати досвід в трейдингу, важливим нюансам ви можете навчитися вже в процесі.

Мультивалютний робот: що це?

ITAPROFIT є мультивалютним, тобто він дозволяє вам заробляти на міжнародному валютному ринку, використовуючи одночасно кілька валютних пар з прямими і зворотними котируваннями. 

На кожну валютну пару в ITAPROFIT передбачено кілька торгових стратегій. 

Крім цього, мультивалютний робот ITAPROFIT має ряд інших стратегій, які вмикаються/ вимикаються на підставі поведінки валютного ринку.

Радник Форекс ITAPROFIT не дозволяє робити особисті, часто необ’єктивні висновки, що стосуються ситуації на валютному ринку, адже саме недосвідченість і незнання призводять трейдера до негативних наслідків фінансових угод. Торговий робот ITAPROFIT виконує сигнали суворо в рамках вищеназваних стратегій. 

Зрозуміло, стратегія повинна бути розроблена, запрограмована і протестована в безпечних умовах, перш ніж ви зможете використовувати її в реальній ринковій ситуації.  

Ефективність стратегії оцінюється за кількома критеріями:

  • рівень просадки торгового рахунку; 
  • динаміка приросту депозиту;
  • відповідність очікуваної прибутковості.

Алгоритм торгового робота записаний на мові програмування. Завдяки цьому радника можна тестувати на історичних даних, коригувати та покращувати його роботу. Стратегії постійно оптимізуються, тому робот ITAPROFIT - це живий організм.

Важливо розуміти, що немає такого робота, який здатний забезпечити стабільний прибуток протягом довгого часу. Ринок мінливий, він знаходиться під впливом багатьох фундаментальних факторів. Відповідно, роботу радника необхідно постійно контролювати. Наприклад, якщо ви вирішили завантажити радник Форекс безкоштовно, ви будете позбавлені технічної підтримки. Тому краще торговий робот купити, тоді ви будете мати можливість якісного обслуговування в довгостроковій перспективі. 

Критерії кращого радника для торгівлі

Якщо ви вирішили почати заробляти за допомогою робота на фінансових ринках, при виборі рекомендується звернути увагу на наступні критерії:

1. Результати тестування, що підтверджують рівень прибутковості робота, повинні бути надані розробниками. Завжди перевіряйте ефективність помічника в трейдингу без ризику для реальних грошей: використовуйте демо-рахунок.
2. Для учасників торгівлі на валютному ринку мають значення налаштування за замовчуванням, які позбавляють від необхідності розбиратися в мові програмування. ITAPROFIT повністю налаштований і готовий до роботи.
3. Завжди звертайте увагу на дані щодо просідання на балансі торгового рахунку. Чим нижче просадка, тим менше ризик втрати. Просадка по валюті на стратегію ITAPROFIT всього 5%, після цього включається лок (замок) і стратегія його розкриття. 

ITAPROFIT відгуки підтверджують: мультивалютний робот Форекс повністю відповідає критеріям надійності і безпеки, а значить, підходить для застосування навіть початківцям трейдерам або інвесторам без досвіду. 

http://bit.ly/3bON0tH

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад