Як українці прогулюють роботу

Але сумлінних співробітників, за даними дослідження кадрового порталу rabota.ua, все одно більше - таких близько 54%.
Один з найпопулярніших приводів для прогулу - хвороба чи погане самопочуття. Також популярністю користується відмовка, пов'язана з сімейними обставинами. А необхідність відвідати родича/друга в лікарні або ж похорон використовували 25% опитаних. Прихід комунальних служб - 25% опитаних.
Відмовки у зв'язку з прогулом залежать від віку і статі. Серед співробітників молодого віку (до 35 років) хворобу не використовували в якості відмовки 53%, а серед більш старших працівників (до 55 років) озвучували цю причину 86% опитаних.
Чоловіки частіше називають таку причину, як виклик електрика/сантехніка/слюсаря (23% чоловіків проти 17% жінок). Жінки частіше говорять про необхідність посидіти з дітьми (11% жінок проти 7% чоловіків). Частіше ніж чоловіки, жінки відпрошуються в лікарню або на похорон. (31% проти 15%).
Більше половини опитаних не впевнені, чи повірив їм роботодавець, 8% впевнені в правдоподібності прийменника, а 41% думають, що їм не повірили. У 10% випадків брехня каралася штрафом або навіть звільненням.
Опитування також показало, що за необхідності 61% ще раз вдадуться до фіктивних причин для відсутності на роботі. А 27% впевнені, що рано чи пізно доведеться так робити. Тільки 12% учасників опитування не готові говорити неправду роботодавцю.

www.rabota.ua

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад