Якості хороших співробітників

Наведемо 5 якостей, притаманних усім співробітникам, яких будь-яка компанія хотіла б бачити у себе в штаті.
Ініціативність
Не дивно, що ця якість йде першою у списку. Співробітники, які не сидять, озираючись по сторонах, а пропонують себе в якості відповідальної особи, беруться за складні проекти, завжди готові запропонувати ідею або допомогти, будуть цінуватися вище. Крім поваги ініціативні співробітники отримують масу корисного досвіду і знань.
Уміння визнавати помилки
Визнати свою помилку може не кожен, але бізнесу це йде на користь. «Я зробив помилку. Дозвольте мені виправити її», – звучить непогано, правда? Така якість безумовно сподобається будь-якому керівництву. Брати на себе відповідальність за власні рішення будуть тільки хороші співробітники, інші ж будуть намагатися відсидітися осторонь в надії, що їх прокол залишиться непоміченим, або поки всіне забудуть про їх помилку. Це зовсім не означає, що потрібно частіше робити помилки і з гордістю в них зізнаватися. Але якщо така неприємність трапиться, ви знаєте як себе вести.
Бажання вчитися новому
Слід завжди намагатися дізнаватися щось нове, адже світ не стоїть на місці, а ваші професійні знання, набуті пару років тому, вже завтра можуть сильно застаріти. Профільна література, семінари, тренінги тощо допоможуть вам бути в тонусі. Хороші співробітники завжди намагаються вчитися новому і покращувати свої навички, це важко, вимагає часу і сил, але це й відрізняє їх від поганих співробітників.
Уміння тримати слово
Якщо ви щось пообіцяли – ви повинні це зробити. Сказали, що закінчите роботу завтра о 3 годині? Закінчіть її завтра о 3:00. Вам зустрічалися люди, які люблять все відкладати на «завтра», шукають виправдання і спізнюються на зустрічі? Не будьте такими.
Здатність аналізувати і стояти на своєму
Мало хто завжди згоден із рішеннями інших. А чужі рішення не обов'язково є правильними. Якщо ви знаєте в чому помилка – не мовчіть. Не потрібно просто робити, а потім знизувати плечима і показувати пальцем на іншого. Будьте готові виступити зі своєю думкою і будьте готові довести її. Не потрібно все піддавати сумнівам аби виділитися, робіть це, коли дійсно є привід.

www.work.ua

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад