Більше 30% українців нізащо не розлучаться з роботою

Із загальної кількості опитаних трохи менше двох третин респондентів відмовилися би від професійної зайнятості, якби й без того були фінансово забезпечені. 36% опитаних продовжували б працювати далі, навіть за умови, що гроші у них є.
Вільний час ті, хто відмовився б від роботи, присвятили би різним речам. 73% стали б мандрівниками, адже найчастіше саме у відпустках і поїздках ми поспішаємо відмовити собі через професійну зайнятість. Ще 40% опитаних воліли б відкрити власну справу, реалізувавши тим самим заповітну мрію, не зважаючи на те, чи принесе це прибуток. 39% опитаних у вільний час поспішали б зайнятися спортом, прагнучи до здорового способу життя. Стільки ж респондентів присвятили б себе близьким і рідним. При цьому представниці жіночої статі більшою мірою схильні до спілкування з рідними людьми, тоді як чоловіки готові займатися спортом.
Цікаво, що 13% респондентів готові відмову від роботи замінити неробством, а 5% опитаних за будь-яких обставин продовжували би професійну діяльність.
Серед інших варіантів відповіді називалися саморозвиток і навчання, рукоділля та інші види захоплень, планування сім'ї. Ті ж, хто не кине роботу навіть за умови абсолютного благополуччя і достатку, також пояснили свої мотиви. Для 42% респондентів відсутність роботи означає ризик занудьгувати, ще 17% потребують елементарного спілкування, з колегами в тому числі, а 31% респондентів просто люблять свою роботу.
Кожен десятий опитаний самостійно вказав свою мотивацію до збереження за собою робочого місця. Серед інших варіантів відповіді називалися робота як спосіб самореалізуватися, як можливість рости особистісно і розвиватися, можливість бути залученим у соціальні процеси і залишатися "у строю".
Дослідження проведене порталом rabota.ua. Вибірка склала 3 487 респондентів із усієї України, на основі бази користувачів порталу rabota.ua

www.finance.bigmir.net

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад