Пільги: скасувати не можна виплатити
Політика української влади щодо пільговиків нагадує сюжет старого радянського мультфільму "В країні невивчених уроків".
Як і головний герой, урядовці - дорослі люди із сивиною - розгубилися: а де у фразі "пільги: скасувати не можна виплатити" поставити кому?
Сюжет мультфільму виробництва 1969 року простий, але дуже змістовний і цікавий, з глибоким сенсом, покладеним у крилатий вислів "стратити не можна помилувати".
У тому, що у свого часу більшість сьогоднішніх горе-реформаторів дивилися цей мультфільм, можна не сумніватися, а от чи засвоїли вони його урок, як головний герой Віктор Пєрєстукін - такої впевненості нема.
Подивившись на штурм "афганцями" та "чорнобильцями" будівлі Верховної ради, провладна більшість якої прийняла у першому читанні антинародний проект закону "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень", та судилище держави проти "дітей війни", не втримався і перефразував вислів "стратити не можна помилувати".
Про моральний бік справи годі й казати. Позбавлених дитинства "дітей війни", які разом з ветеранами 60 років тому підіймали з руїн розорену країну, "афганців", відправлених державою "виконувати інтернаціональний обов'язок", і ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які, не жаліючи себе, зупинили лихо, влада позбавляє пільг.
5 вересня голова уряду Микола Азаров підписав сумнозвісне протокольне доручення Кабміну №63, яким зобов'язав Пенсійний фонд не виконувати судові рішення про сплату державою пільговикам пенсій у повному обсязі, передбаченому законом.
Невдовзі провладна більшість прийняла у першому читанні законопроект про гарантії держави щодо виконання судових рішень: "пільги скасувати, не можна виплатити".
Чого злякалися на вулиці Грушевського 12/2? Спочатку того, що тільки у 2011 році понад 2 мільйони пенсіонерів вже перемогли у судах державу, і за дев'ять місяців 2011 року Пенсійний фонд повернув недоплачених пенсій на 6 мільярдів гривень.
А потім через хвилю народного невдоволення, яка 20 вересня ледь не закінчилася захопленням будівлі парламенту, налякана влада продемонструвала намір переставити кому: "пільги: скасувати не можна, виплатити".
Проте гріш ціна всім обіцянкам президента та прем'єра, якщо виплати у повному обсязі не будуть передбачені у бюджеті на 2012 рік, і державний кошторис не буде прийнятий Верховною радою та підписаний президентом.
Тоді переставити вирішальний для багатьох людей знак коми можна буде вже не так легко, як того декому хотілося б.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
14138
11516
135
26
150
25
135
9
153
14
161
13
142
26
159
11
150
35
128
1
143
20
155
25
142
12
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Чернівцях та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 26643 грн.
Jobs.cv.ua
- 8209 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...